Firma Turkan jest dystrybutorem produktów następujących firmy:

WIM – POLSKI PRODUCENT NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW CHEMII

Spółka specjalizuje się głównie w produkcji kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie instalowania płytek ceramicznych (zaprawy klejowe i do spoinowania, materiały do wykonywania hydroizolacji) oraz innowacyjnych materiałów służących do suchej zabudowy z płyt budowlanych, a także posadzkowych powłok z żywic epoksydowych.

Franspol – polskie przedsiębiorstwo przemysłu materiałów budowlanych z siedzibą w Koninie. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa, prowadzoną od 1992 roku,  jest produkcja mieszanek gipsowych oraz zapraw i klejów cementowych. Produkując swoje produkty, liczy się dla nich minimalizowanie negatywnych wpływów procesów produkcyjnych na środowisko.

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a nasze profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie! Biznes prowadzimy w sposób odpowiedzialny, dbając by zawsze zachowany był odpowiedni balans pomiędzy tym, co środowisko dostarcza nam i naszym produktom, a tym, co my oddajemy środowisku i społecznościom lokalnym w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.

Firma Akemi od 80 lat zajmuje się produkcją profesjonalnej chemii do kamienia naturalnego.

W swojej bogatej ofercie posiada impregnaty, środki do pielęgnacji i konserwacji, czyszczenia oraz klejenia kamienia naturalnego, jak i sztucznego. Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu, Akemi jest dominującym na skalę światową dostawcą asortymentu dla branży kamieniarskiej.

Kerakoll jest jedną z największych na świecie firm z sektora chemii budowlanej, ze znaczącą obecnością w międzynarodowym środowisku profesjonalnych systemów układania materiałów wykończeniowych, specjalistycznych produktów chemicznych, rozwiązań dla rekonstrukcji budynków stanowiących nasze dziedzictwo.

Atlas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, cenionych i najsilniejszych polskich marek – nie tylko na rynku chemii budowlanej. To szeroka gama wysokiej jakości produktów, komplementarnych i kompatybilnych ze sobą, tworzonych zgodnie z aktualnymi zapotrzebowaniami rynku i oczekiwaniami odbiorców, jak również przepisami w zakresie ochrony środowiska. ATLAS nieustannie udoskonala swoje produkty, poszukuje nowych rozwiązań, dając konsumentom solidne, fachowe wsparcie.

Strategia firmy Schuller Eh’klar kształtowana jest od ponad 40 lat poprzez tzw.”rodzinne zarządzanie”. Jasna koncepcja marketingowa i sprawny system dystrybucji umożliwiają dostęp do produktów zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. O przewadze nad konkurencją decyduje starannie dobrany asortyment w oparciu o kryterium jakości i ceny.